Dubai-WBFLORIDA CIRCUIT HANDICAP RESULTS

FINAL Date
Hilario Ulloa (9) 10 Jan 1st
Agustin Merlos (9T) 9 Immediate
Paco De Narvaez (8) 8T Jan 1st
Facundo Sola (8) 9 Jan 1st
Jack Baillieu (7T) 6 Immediate
Julian De Lusarreta (6) 7 Jan 1st
Pablo Dorignac (6) 5 Jan 1st
Martin Espain (6) 6T Jan 1st
Alejo Taranco (6) 7 Jan 1st
Kris Kampsen (6T) 6 Immediate
Bautista Ortiz De Urbina (6T) 6 Immediate
Jose Donoso (5) 5T Jan 1st
Michel Dorignac (5) 6 Jan 1st
Roberto Gonzalez (5) 5T Jan 1st
Martin Valent (5T) 5 Immediate
Juan Martin Zubia (5T) 5 Immediate
Segundo Bocchino (4) 4T Jan 1st
Joaquin Panelo (4) 5 Jan 1st
Ezequiel Zubiaurre (4) 5 Jan 1st
Sebastian Amaya (4T) 4 Immediate
Ramiro Cordero IV (4T) 4 Immediate
Alfonso Pieres (4T) 4 Immediate
Nicolas Talamoni (4T) 4 Immediate
Tomas Charles Beresford (3) 4 Jan 1st
Ernesto Ezcurra (3) 2 Jan 1st
Juan Carlos Gonzalez (3) 2 Jan 1st
William Weston Gracida (3) 2 Jan 1st
Steve Krueger (3) 4 Jan 1st
Brent Mirikitani (3) 3T Jan 1st
Nicholas Morrison (3) 2 Jan 1st
Dale Joseph Schwetz (3) 3T Immediate
James Jared Zenni (3) 4 Jan 1st
Bautista Bello (3T) 4 Immediate
Mariano Gonzalez (2) 3 June 1st
Mariano Gonzalez (2) 4 Jan 1st
Leonardo Mandelbaum (2) 3 Jan 1st
Bautista Micheletti (2) 3 Jan 1st
Margarito Santana (2) 2 Jan 1st
Danial Wasty (2) 1.5 Jan 1st
Felipe Niveyro (2T) 2 Immediate
Juan Ignacio Niveyro (2T) 2 Immediate
Robert Thomas Puetz (2T) 2 Immediate
W. Scott Devon Jr. (1.5) 1.5T Jan 1st
Marc Christopher Ganzi (1.5) 2 Jan 1st
Lorenzo Merlotti (1.5) 1.5T Jan 1st
Stephen A. Orthwein (1.5) 1 Jan 1st
Courtney Diana Asdourian (1) 1.5 Jan 1st
Nicholas A. Barry (1) A.5 Jan 1st
Nicolas Escobar (1) 1.5 Jan 1st
Grant Ganzi (1) 2 Jan 1st
Nelson Gunnell (1) A.5 Jan 1st
Segundo Merlos (1) 2 Jan 1st
David Rizzo (1) 1T Jan 1st
Ignacio Viana (1) 2 June 1st
Federico Gustavo Virasoro (1) 2 Jan 1st
Federico Escobar (1T) 1 Immediate
Charley Law (1T) 1 Immediate
Ernesto Lucio Natividad (1T) 1 Immediate
Cadell Alexander (A.5) 1 Jan 1st
Lucas Arellano (A.5) 1 June 1st
Benjamin Avendano (A.5) 1 Jan 1st
Cathy Stewart Brown (A.5) A Jan 1st
Justin Daniels (A.5) 1 Jan 1st
Todd Samuel Thurston (A.5) 1 June 1st
Euclides Acuna (A) A.5 Jan 1st
Meghan Burggraaf (A) 1 Jan 1st
Teodoro Fernando Calle II (A) 1 Jan 1st
Benjamin Daniels (A) 1 Jan 1st
Tim J. Dutta (A) A.5 Jan 1st
Raymond R. Guest III (A) A.5 Jan 1st
Henry Porter (A) 1 Jan 1st
Varun Sharma (A) 1 Jan 1st
Christian Weisz (A) A.5 Jan 1st
Mackenzie Weisz (A) A.5 Jan 1st
Laura Alexandra Willson (A) A.5 Jan 1st
Larry Robinson (AT) A Immediate
Martin Hugo Rodriguez (AT) A Immediate
Antonio Marcos Silva (AT) A Immediate
Hope Arellano (B.5) A Jan 1st
Santos Bollini (B.5) A Jan 1st
Cipriano Echezarreta (B.5) A Jan 1st
Caroline Hardie (B.5) B Jan 1st
Jaymie Klauber (B.5) A Jan 1st
Richard H. Salter (B.5) A Jan 1st
Mia Astrada (B) A Jan 1st
Jacobo Bacariza (B) A Jan 1st
Anna Beck (B) A Jan 1st
Malia Bryan (B) B.5 Jan 1st
Adolfo Cambiaso Jr. (B) A Jan 1st
Mia Cambiaso (B) A Jan 1st
Holly L. Chamberlain (B) B.5 Jan 1st
Josh Daniels (B) A Jan 1st
Landen Daniels (B) A Jan 1st
Lucas Escobar (B) A Jan 1st
James Oliver Firestone (B) A Jan 1st
Riley M. Ganzi (B) A Jan 1st
Breanna Grace Gunnell (B) A Jan 1st
Kristos Magrini (B) A Jan 1st
Sarah Runnels Martin (B) A Jan 1st
Juan Olivera (B) A Jan 1st
Andrew Seibert (B) A Jan 1st
Frank Albear (NR) C Immediate
John Deaver Alexander III (NR) 1 Immediate
Julian Appleby (NR) C Immediate
Michael Armour (NR) C Immediate
Matias Bibiene (NR) C Immediate
Trevor Baldwin (NR) B Immediate
Mathew Baran (NR) C Immediate
Oscar Bermudez Jr. (NR) 2 Immediate
Peter Bertotto (NR) 1 Immediate
Robert D. Beverage (NR) C Immediate
Pedro Marcos Bignoli (NR) 2 Immediate
Yasar Bin Hasan Bin Gursain (NR) A Immediate
Maggie Birrell (NR) B Immediate
Sebastian Borghi (NR) 5 Immediate
Jonatan Castillo (NR) A Immediate
Rafael Castillo (NR) 2 Immediate
Thomas Coid (NR) 1 Immediate
James Cooper (NR) A Immediate
Lucas Criado Jr. (NR) A Immediate
Antonio Marcos Dasilva (NR) A Immediate
Ibrahim Khali Ahmed Dasuki (NR) A.5 Immediate
Michael Charles Davis (NR) B Immediate
Tom De Bruin (NR) 6 Immediate
Donald Dufresne (NR) C Immediate
Milt Ellis IV (NR) B Immediate
Wilfred Fine (NR) B Immediate
Henry Frisby (NR) A Immediate
James Pascual Gadea (NR) 2T Immediate
Mary Guest (NR) C Immediate
William L. Jacobs (NR) B Immediate
Andres James (NR) 4T Immediate
Yulia Konovnitsyna (NR) B Immediate
Barry Levein (NR) C Immediate
Miguel Lis-Planells (NR) B Immediate
Guilherme Warwick Parker Maia (NR) B Immediate
Lynda Mariano (NR) B Immediate
Agustin Mauhum (NR) 1 Immediate
Jennifer Ann Mcleavy (NR) A Immediate
Francisco Medrano (NR) 3T Immediate
Santos Merlos (NR) A Immediate
Sally Miller (NR) C Immediate
Pablo Pulido (NR) 1.5 Immediate
Tucker Reback (NR) A.5 Immediate
Alejandro Javier Retamozo (NR) A Immediate
Felipe Ruiz (NR) 2T Immediate
Eric Sears (NR) C Immediate
Susan Shelly (NR) B Immediate
Raj Singh (NR) B Immediate
Tiana Smicklas (NR) B.5 Immediate
Tim Sowa (NR) B Immediate
Teresa Stephens (NR) C Immediate
Jed Harold Teitelbaum (NR) C Immediate
Alyssa C. Tranchilla (NR) A Immediate
Christian Tritsch (NR) C Immediate
Robert E. Walton (NR) C Immediate
Selby James Williamson (NR) 5 Immediate

https://uspolo.org/uploaded/images/IMAGES/Misc/2016%20April%20HCP%20Results%20%28FL%29.pdf